×

چگونه خرید کنیم

1 اکانت جدید بسازید.
2 سفارش خود را بررسی کنید.
3 سفارش و ارسال

در صورت بروز مشکل با ما در ارتباط باشید.

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه: 9:00AM - 6:00PM
پنجشنبه: 9:00AM - 4:00PM

FORGOT YOUR DETAILS?

طراحی سایت شرکت فرانگار شرق

شرکت فرانگار شرق با استفاده از نیروهای متخصص، تلاش دارد قدم هایی را جهت بهینه سازی روش های صادرات مواد معدنی و غیر معدنی و نیز پرکردن شکاف بین عرضه و تقاضای موجود در این زمینه، بردارد. از اینرو این شرکت با فراهم نمودن زمینه های لازم جهت معرفی پتانسیل های موجود در زمینه های سرمایه گذاری، انجام معاملات، شفاف سازی و ارائه مشاوره بازرگانی و تجاری، سعی دارد هر چند کوچک، اما تأثیرگذار عمل نماید. در این راه همکاری و همفکری تمامی صاحبنظران می تواند کمکی ارزشمند برای تحقق آرمانهای این شرکت باشد.
حوزه فعالیت شرکت در حال حاضر در بخش سنگهای معدنی شامل صادرات و سرمایه گذاری سنگ آهن و سنگ تزئینی،  در بخش فرآورده های نفتی و پتروشیمی شامل صادرات هیدروکربورها، اسیدها، حلالها، قیر، گوگرد، مازوت، اوره، پلی اتیلن، نفتا و … در بخش بازاریابی شامل بازاریابی بین المللی کلیه کالاهای صادراتی بصورت تضمینی میباشد.
این شرکت با داشتن نمایندگی های خود در خارج از کشور و ارتباط مستقیم با بازرگانان و تجار خارجی توان بالقوه ای جهت معرفی و صادرات کالاهای کشورمان در بازارهای هدف  شامل کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای اروپایی و قاره آمریکا، کشورهای آسیای شرقی و آسیای میانه دارد.
ما معتقدیم زمانی قوی خواهیم بود که شایسته اعتماد شما باشیم پس همه تلاشمان این است که اثباتگر این اندیشه باشیم.

آدرس وب سایت شرکت فرانگار شرق: irfns.com

CONTACT INFO

Mulberry St, New York, NY 10012, USA

1.900.256.332
1.900.256.334

hello@yourwebsite.com
www.hogash.com

TOP